hakkimizda2844

Hakkımızda

SLG Dış Ticaret, İnşaat ve Lojistik  sektörlerinde faaliyet gösteren SLG GRUP  ait  grup firmasıdır.

Bugune kadar çeşitli ürün gruplarında (Demirçelik, Gıda, Hammadde, Otomotiv, Makine) aracı olan  SLG Dış Ticaret A.Ş. Ağırlıklı olarak Temizlik ürünleri sınıfına giren tüm gruplarda  hizmet vermektedir. İlk İhracatını 2014 yılında yapmış olan firmamız, attığı kararlı adımlar ile kısa sürede çok iyi bir noktaya gelmiştir.

Ayrıca  Markalarımızdan biri olan ‘’1e1maket ‘’ ile gerçek birebir benzerlikde farklı ölçeklerde maketler üreten kendi dalında Türkiye’nin ilk ve tek firması  olma özelliğini korumaktadır

Misyonumuz

Müşterilerimiz için, Güvenliğin, Konforun  ve kalitenin  bir arada bulundugu projeler üretmek

Çalışanlarımız  için, onlara karşı adaletli bir şekilde yaklaşmak, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, hedeflerin açık ve net olarak ortaya konuldugu, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulacak bir kurum olmak.

İş ortaklarımız için, Dürüstlük ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşışıklı kazancın gözetildiği, adaletli  bir çalışma anlayışı sağlamak ve sürdürmek.

KURUMSAL DEĞERLER

Çevre Politakası

SLG DIŞ TİCARET A.Ş. olarak Faaliyetlerimizin tüm aşamalarında atıkların azaltılması ve geri kazanım yolu ile hava, su, toprak kirlenmesini önleyerek çevrenin korunmasını sağlamak, ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuatlara uygun şekilde, resmi kurumlar, sivil toplum kuruşları ve diğer paydaşlarımızla iletişim ve işbirliği içerisinde olmak.

Kalite Politikası
SLG DIŞ TİCARET  A.Ş. olarak, müşteri taleplerini daima ön planda tutarak araştırmacı, kaliteyi yaşam biçimi olarak gören, takım ruhu taşıyan, beceri ve yeteneklerini şirket genelinde kullanabilen kaliteli insan kaynağını en önemli değerimiz haline getirerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.